Dzień Otwarty WORD w Chełmie 27.09.2019 r.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty połączony z otwarciem nowego budynku oraz nowego Biura Obsługi Klienta.

» więcej informacji

UWAGA!!! Nauczyciele prowadzący egzaminy na kartę rowerową.

UWAGA !!! Nauczyciele prowadzący egzaminy na kartę rowerową.

» więcej informacji

Krótkie terminy egzaminów

WAŻNA INFORMACJA

Jesteś w trakcie robienia kursu na prawo jazdy ale obawiasz się, że będziesz musiał długo czekać na wolny termin egzaminu? Przyjedź do WORD w Chełmie - gwarantujemy najkrótsze w województwie terminy egzaminów teoretycznych oraz praktycznych na wszystkie kategorie prawa jazdy oraz możliwość ponownego zdawania egzaminu w tym samym dniu (w przypadku wolnych miejsc).

Wszelkich informacji udziela Biuro Obsługi Klienta pod numerem tel. 82 565 08 92

Serdecznie zapraszamy !

 

 

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - 19 maj 2017 r.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego informuje, że w ramach ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” organizuje w dniu 19 maja br. w swojej siedzibie „Dzień Otwarty”.

» więcej informacji

Nowe rozporządzenie w sprawie egzaminowania !!

W Dzienniku Ustaw z datą 28 czerwca 2019 r. pod pozycją 1206 opublikowano oczekiwane Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 28 czerwca 2019 r.

» więcej informacji

Szkolenie dla nauczycieli szkół podstawowych prowadzących egzaminy na kartę rowerową

W dniu 22 marca 2017 r. w WORD w Chełmie odbędzie się szkolenie dla nauczycieli szkół podstawowych prowadzących egzaminy na kartę rowerową.

» więcej informacji

Informacja na temat pracy WORD

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie informuje, że w dniu 6 i 7 czerwca 2019 r. (czwartek i piątek) Ośrodek będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy. 

Chełm dnia 27 maja 2019 r.

 

 

 

 

 

Spotkanie BRD w Wierzbicy 22.02.2017 r.

22 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wierzbica odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

» więcej informacji

Turniej Motoryzacyjny 2019 - eliminacje wojewódzkie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie uprzejmie informuje, że w dniu 24 maja 2019 r. organizuje w swojej siedzibie w Chełmie przy ul. Bieławin 2A Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

» więcej informacji

Zapisy przez internet

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie we współpracy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. prowadzi internetowy system rezerwacji terminów egzaminów.

» więcej informacji

Turnieje BRD i Motoryzacyjny - Edycja 2019

W dniach 26 kwietnia oraz 7 maja 2019 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych.

Więcej informacji w dziale BRD - konkursy i turnieje.

 

 

 

Nowelizacja rozporządzenia MIiB w sprawie egzaminowania z dnia 20 września 2016 r.

W dniu 10.10.2016 r. opublikowana została nowelizacja rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 20 września 2016 r. w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.

» więcej informacji

Inwestycje WORD

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie w 2019 roku rozpoczął realizację inwestycji w zakresie budowy Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.

» więcej informacji

Nowelizacja z dnia 20 września 2016 r. rozporządzenia MIiB w sprawie szkolenia kandydatów na kierowców z dnia 4 marca 2016 r.

W dniu 20.09.2016 r. opublikowana została nowelizacja rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 4 marca 2016 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających sie o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

 

» więcej informacji

Nowy typ przyczepy do traktora

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie uprzejmie informuje, że od lutego 2019 r. praktyczne egzaminy państwowe kat. T prowadzone są ciągnikiem rolniczym marki Zetor 3320 oraz przyczepą typu tandem Pronar T653.

» więcej informacji

Warsztaty doskonalenia zawodowego egzaminatorów

WORD w Chełmie organizuje warsztaty doskonalenia zawodowego egzaminatorów, zgodnie z art. 62 ust. 3, 4 i 5 ustawy o kierujących pojazdami (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 627 z późn. zmianami). 

» więcej informacji

Wynajem placu manewrowego w WORD Chełm

Wynajem placu manewrowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie.

» więcej informacji

Pojazdy do egzaminowania na kat. B

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie informuje, że w dniu 23 grudnia 2015 r. podpisana została umowa na najem nowych pojazdów do przeprowadzania praktycznej części egzaminu kat. B.

» więcej informacji

Szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów wszystkich kategorii prawa jazdy.

» więcej informacji

Zapisy na egzaminy przez internet

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie uprzejmie informuje, że od dnia 8 września 2015 r. udostępnił kandydatom na kierowców możliwość rezerwacji terminów na egzaminy poprzez internet.

» więcej informacji

Wstrzymanie przeprowadzania egzaminów praktycznych w zakresie kategorii AM, A1, A2, A prawa jazdy.

Wstrzymanie przeprowadzania egzaminów praktycznych w zakresie kategorii AM, A1, A2, A prawa jazdy.

» więcej informacji

Spotkanie robocze Komisji BRD przy WORD Chełm

Serdecznie zapraszamy na spotkanie robocze Komisji BRD przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie.

» więcej informacji

Numer ewidencyjny

U W A G A  ! ! !
 
W związku z wejściem w życie przepisów RODO dotyczących ochrony danych osobowych Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie informuje, że od dnia 25 maja 2018 r. osoby przystępujące do egzaminów na prawo jazdy będą wywoływane do egzaminu po numerze ewidencyjnym znajdującym się na zaświadczeniu o zapisie na egzamin.
 
W związku z powyższym osoba przystępująca do egzaminu na prawo jazdy powinna znać swój numer ewidencyjny.
 
Informacje na temat numerów ewidencyjnych można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie lub w pok. nr 16 (w pobliżu Sali egzaminacyjnej egzaminu teoretycznego).
 

Poniżej przedstawiamy grafikę informującą gdzie znajduje się numer ewidencyjny kandydata.

zaswiadczenie word

Baza pytań egzaminacyjnych

Pytania egzaminacyjne na prawo jazdy.

» więcej informacji

Turniej Motoryzacyjny 2018 - eliminacje wojewódzkie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie uprzejmie informuje, że w dniu 25 maja br. organizuje w swojej siedzibie w Chełmie przy ul. Bieławin 2A Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkolnych placówek oświatowych.

» więcej informacji

Turniej Motoryzacyjny 2015 - eliminacje wojewódzkie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie uprzejmie informuje, że w dniu 26 maja br. organizuje w swojej siedzibie w Chełmie przy ul. Bieławin 2A Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkolnych placówek oświatowych.

» więcej informacji

Wznowienie egzaminowania na kat. AM, A1, A2 i A prawa jazdy

Uprzejmie informujemy, że od dnia 15 kwietnia 2018 r. wznawiamy przeprowadzanie egzaminów praktycznych na kat. AM, A1, A2 i A prawa jazdy.

Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie opłat za egzaminy i kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia terminu egzaminu.

 

Chełm, dnia 5 kwietnia 2018 r.

 

 

Turnieje B.R.D. i Motoryzacyjny 2015 - eliminacje powiatowe

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie uprzejmie informuje, że w maju br. organizuje w swojej siedzibie w Chełmie przy ul. Bieławin 2A dwa etapy Ogólnopolskich Turniejów Młodzieżowych dla uczniów szkolnych placówek oświatowych.

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej BRD 2018 - Eliminacje powiatowe

W dniu 11 maja 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

» więcej informacji

Rozpoczęcie sezonu na kat. AM, A1, A2 i A prawa jazdy

WORD w Chełmie informuje, że od dnia 25 marca 2015 r. wznawia przeprowadzanie praktycznych egzaminów państwowych na kat. AM, A1, A2 i A prawa jazdy.

 

» więcej informacji