Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny 2018 - Eliminacje powiatowe

W dniu 27 kwietnia 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny 2016 - Eliminacje powiatowe

W dniu 29 kwietnia 2016 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej BRD 2018 - Eliminacje powiatowe

W dniu 11 maja 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny 2017 - Eliminacje powiatowe

W dniu 27 kwietnia 2017 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 

» więcej informacji

Eliminacje powiatowe Turnieju Motoryzacyjnego - Wyniki

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych 2014

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej BRD 2017 - Eliminacje powiatowe

W dniu 11 maja 2017 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

» więcej informacji

Turniej B.R.D. - Eliminacje Powiatowe 2014 r.

W dniu 9 maja 2014 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej BRD 2016 - Eliminacje powiatowe

W dniu 12 maja 2016 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

» więcej informacji

Turniej Motoryzacyjny - Eliminacje powiatowe 2014 r.

W dniu 25 kwietnia 2014 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

» więcej informacji