Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny 2017 - Eliminacje powiatowe

W dniu 27 kwietnia 2017 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 

» więcej informacji

Eliminacje powiatowe Turnieju Motoryzacyjnego - Wyniki

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych 2014

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej BRD 2017 - Eliminacje powiatowe

W dniu 11 maja 2017 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

» więcej informacji

Turniej B.R.D. - Eliminacje Powiatowe 2014 r.

W dniu 9 maja 2014 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej BRD 2016 - Eliminacje powiatowe

W dniu 12 maja 2016 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

» więcej informacji

Turniej Motoryzacyjny - Eliminacje powiatowe 2014 r.

W dniu 25 kwietnia 2014 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny 2016 - Eliminacje powiatowe

W dniu 29 kwietnia 2016 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2013

W dniu 22 kwietnia 2013 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych udział wzięło 7 drużyn ze szkół z terenu Powiatu Chełmskiego i Miasta Chełm, natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych udział wzięło 10 drużyn.

» więcej informacji

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2012

W dniu 24 kwietnia 2012 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do Turnieju zgłosiło sie 9 drużyn z terenu Miasta Chełm i Powiatu Chełmskiego.

» więcej informacji